Huidtotaal
Huidtotaal in Arnhem, Doetinchem en Winterswijk

Vind een passende locatie
Een passende afspraak begint ook bij een locatie die voor jou praktisch is. Huidtotaal heeft locaties in Arnhem, Doetinchem en Winterswijk. Op onze website vind je uitleg over huidtherapie, lasertherapie en oedeemtherapie. Welke afspraak en locatie het beste aansluiten, hangt af van je persoonlijke zorgvraag en de benodigde behandeling.
In Arnhem vind je Huidtotaal aan de Wassenaarweg 5 A, 6843 NX Arnhem. De locatie in Doetinchem zit aan de Caenstraat 23, 7002 GA Doetinchem. In Winterswijk kun je terecht aan het Beatrixpark 24, 7101 BN Winterswijk, in medisch centrum De Tuber.
Bekijk vóór je bezoek de actuele contactinformatie en de gegevens van je afspraak. Heb je vragen over de locatie of over het kiezen van een afspraak, neem dan contact met ons op. Zo kunnen we samen bekijken welke vervolgstap voor jouw vraag passend is. Je hoeft daarvoor nog geen specifieke behandeling te hebben gekozen.
Misschien zoek je hulp bij een medische huidklacht, een cosmetische huidwens of oedeem. Tijdens een intake bespreken we jouw verhaal en wat voor jouw situatie relevant is. Vervolgens krijg je uitleg over de mogelijkheden en de praktische afspraken.
Op de pagina Locaties en contact vind je de adressen bij elkaar. Daar kun je ook de contactmogelijkheden bekijken. Wil je direct een afspraak plannen, gebruik dan de afspraakknop op de website. Twijfel je over de juiste locatie of soort afspraak? We helpen je graag bij het maken van een passende keuze.